wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-01-11| GNSS, GIS, Sprzęt, Firma

Inter Partner Assistance Polska S.A. i Imagis podpisały umowę o współpracyWspółpraca producenta MapyMap (firmy Imagis) i firmy Inter Partner Assistance zaowocowały m.in. programami MapaMap 3.0 i MapaMap Traffic. Jej celem jest m.in. zapewnienie użytkownikom wygody i bezpieczeństwa w podróży.

Zestaw MapaMap składa się z systemu nawigacyjnego, urządzenia nawigacyjnego (w opcji Traffic), pakietu map nawigacyjnych Imagis oraz bogatego pakietu pomocy Inter Partner Assistance na wypadek różnych zdarzeń i potrzeb w podróży. Zestawy występują w dwóch zakresach terytorialnych: polskim i europejskim. Pakiet Assistance natomiast obejmuje obszerną listę pomocy w razie awarii lub wypadku na drodze, łącznie z gwarancją dostarczenia samochodu zastępczego, szeroki pakiet usług informacyjnych, Medyczną Platformę Informacyjną oraz serwis concierge zapewniający usługi „prywatnego asystenta” na życzenie.
Dzięki temu użytkownicy otrzymają nie tylko system nawigacyjny z wskazówkami jak trafić do konkretnego punktu, ale również bogate informacje dodatkowe: turystyczne, rezerwację i zakup towarów oraz pomoc assistance samochodowego. Zdaniem Inter Partner Assistance zestaw MapaMap jest przykładem obserwowanego na rynku trendu współpracy firm technologicznych i usługowych.

Źródło: Core PR


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 3
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS