wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2013-03-22| GIS, Sprzęt, Przetargi

GUGiK kupuje kolejny sprzęt dla ISOK i Geoportalu2

Główny Urząd Geodezji i Kartografii ogłosił przetarg na zakup sprzętu wraz z oprogramowaniem dla projektów Geoportal2 oraz ISOK w ramach rozbudowy zintegrowanej platformy sprzętowej dla baz danych.


GUGiK kupuje kolejny sprzęt dla ISOK i Geoportalu2

Szacunkowa wartość prac to blisko 3,7 mln zł netto. Zamówienie jest kontynuacją i rozwinięciem koncepcji utworzenia skonsolidowanej warstwy bazy danych dla wszystkich systemów informatycznych GUGiK, zainicjowanej poprzez realizację postępowania obejmującego m.in. zakup zintegrowanej platformy sprzętowej dla baz danych.

Przedmiotem przetargu jest wykonanie:
1) Dostawy do CODGiK-u sprzętu wraz z oprogramowaniem i niezbędnymi licencjami w ramach rozbudowy Zintegrowanej platformy sprzętowej dla baz danych. Urządzenia mają zapewnić zwiększenie przestrzeni na dane przy założeniu, że całkowita użyteczna przestrzeń musi wynosić nie mniej niż 140 TB i być zrealizowana za pomocą dysków mechanicznych, a sumaryczny rozmiar pamięci RAM musi wynosić nie mniej niż 512 GB.
2) Przeprowadzenia prac instalacyjnych i konfiguracyjnych.
3) Zapewnienia asysty technicznej i konserwacji na dostarczony sprzęt.

Oferty należy składać do 30 kwietnia. Wadium: 100 tys. zł. Termin realizacji dostawy wyznaczono na 90 dni.

Źródło: TED, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
nicki znikaj Expert się odezwał - oczywiście że można taniej - 1TB w Media Markt kosztje pewnie ze 300 zł. Dlaczego pisesz jak się nie znasz na tych sprawach?
 4 
 4 
odpowiedz zgłoś
klasowy sprzet to i terabsjty drogie. a ze można taniej, to kogo to obchodzi:) stać nas
 2 
 5 
odpowiedz zgłoś
Szacunkowa wartość prac to blisko 26,5 tys zł za 1 TB przestrzeni dyskowej wraz z oprogramowaniem ?!
 2 
 5 
odpowiedz zgłoś
3 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
KNG Dahlta w Tatrach
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS