wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
BARI '76
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2013-03-21| Sprzęt, Firma

10 lat Nivel System w Polsce

Produkty marki Nivel System obecne są na polskim rynku już od dekady. O jej sukcesie nad Wisłą mogą świadczyć tysiące zadowolonych klientów, 45 tys. wdrożonych produktów pomiarowych, a także rozwinięta sieć dystrybucji i serwisu.


10 lat Nivel System w Polsce

Początkowo oferta Nivel System ograniczała się do instrumentów optycznych i akcesoriów pomiarowych, które z biegiem czasu wymieniane były w ofercie na nowsze, lepsze i bardziej wytrzymałe. Kolejne lata to rozwój nowoczesnych technik pomiarowych, w szczególności laserowych, wśród których znalazły się lasery dalekiego zasięgu, konkurujące parametrami technicznymi i funkcjonalnością ze światowymi liderami.

Dziś Nivel System to szeroka oferta produktów pomiarowych dla budownictwa i geodezji – od popularnych niwelatorów, teodolitów, poziomic po laserowe systemy pomiarowe, włączając w to laserowe systemy sterowania maszynami (przystawka równająca, leveller Nivel System 25).

Źródło: TPI


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt