wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Mapa Miejsc Pamięci Narodowej
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2013-03-13| Teledetekcja, Sprzęt, Firma

Producent skanerów podwaja produkcję

W związku z rosnącym popytem na skanery laserowe firma Velodyne podwoiła swoje możliwości produkcyjne.


Producent skanerów podwaja produkcję

Jest to związane przede wszystkim z wielomilionowym zamówieniem od „międzynarodowego klienta mapowego”. Spółka nie precyzuje jednak, kto nim jest. Poza tym na decyzję o zwiększeniu fabryki skanerów wpływ miał rosnący popyt na te urządzenia ze strony takich branż jak: bezpieczeństwo, pojazdy autonomiczne oraz tradycyjne skanowanie laserowe.

Najpopularniejsze produkty tej spółki to skanery HDL-64E oraz HDL-32E. Pierwszy model jest coraz częściej stosowany w autonomicznych pojazdach, a drugi – w mobilnych systemach skanowania.

Źródło: Velodyne, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt