wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Wapno - krajobraz po katastrofie
blog
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2013-03-12| GIS, Teledetekcja, Edukacja, Software

Naucz się klasyfikacji chmury z LP360

Firma ProGea Consulting zaprasza na kolejne webinarium w języku polskim organizowane w ramach cyklu szkoleń z GEOtrenerm. Najbliższe zajęcia będą dotyczyły klasyfikacji danych pochodzących z lotniczego skanowania laserowego w oprogramowaniu LP360.


Naucz się klasyfikacji chmury z LP360

W warsztatach poruszone zostaną zagadnienia zawiązane z automatyczną oraz interaktywną klasyfikacją chmury punktów. Ponadto przedstawione będą procesy obróbki danych ALS. Dane, które zostaną sklasyfikowane podczas webinarium, będą następnie wykorzystane do generowania wektorowych i rastrowych produktów pochodnych.

Szkolenie odbędzie się w czwartek, 14 marca, o godzinie 12:00 i będzie trwało około 45 min. Rejestracji można dokonać za pomocą tego linku. W webinarium można uczestniczyć również z użyciem mobilnych urządzeń za pośrednictwem aplikacji GoToMeeting, dostępnej dla systemów: Android, Windows Phone oraz iOS.

Oprogramowanie LP360 firmy QCohernet dostępne jest jako samodzielna aplikacja lub rozszerzenie dla ArcMap. Od 2011 roku ProGea Consulting jest wyłącznym dystrybutorem LP360 w Polsce i w krajach nadbałtyckich.

Źródło: ProGea Consulting


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt