wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Geoida od GOCE
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2013-03-08| Geodezja, Sprzęt, Firma, Software, Ludzie

Zagłosuj w plebiscycie GeoAzymuty!

Jeszcze tylko do 11 marca (najbliższego poniedziałku) można oddać swój głos w kategorii specjalnej Azymut Publiczności studenckiego plebiscytu GeoAzymuty 2013 na Geoforum.pl.


Zagłosuj w plebiscycie GeoAzymuty!

Każdy internauta może oddać swój głos na jedną z 30 nominacji przyznanych wcześniej przez studentów. Zwycięzca wyłoniony na Geoforum.pl otrzyma statuetkę Azymut Publiczności.

Celem plebiscytu jest wyłonienie przez studentów z całej Polski najwybitniejszych ich zdaniem osobowości oraz dokonań w dziedzinie geodezji i kartografii. Plebiscyt GeoAzymuty odbywa się w ramach działalności Ogólnopolskiego Klubu Studentów Geodezji. Jego organizatorami są: Koło Naukowe Geodetów Dahlta działające przy WGGiIŚ AGH oraz Koło Naukowe Geodetów Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, które koordynuje tę inicjatywę.

Plebiscyt GeoAzymuty obejmuje 5 kategorii stałych (GeoAutorytet, GeoMentor, GeoPublikacja, Wydarzenie Geodezyjne, Technologie Geodezyjne) oraz kategorię specjalną Azymut Publiczności. Kandydatów do wszystkich kategorii plebiscytu nominują studenci zrzeszeni w Ogólnopolskim Klubie Studentów Geodezji.

Laureatów w kategoriach stałych wybierają w głosowaniu większościowym wyłącznie studenci, członkowie kół naukowych zrzeszonych w OKSG. Jedyną kategorią, w której o zwycięstwie decydują wszyscy internauci, jest Azymut Publiczności.

Zapraszamy do głosowania: GeoAzymuty 2013

Redakcja


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt