wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Wysokorozdzielcze wideo z satelity SkySat-1
blog
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2013-02-21| GIS, Firma, Software, Imprezy

Uwaga, pracownicy ODGiK!

Organizatorzy konferencji pod hasłem „GML w praktyce”, która odbędzie się 12 kwietnia br. w Warszawie, ogłosili, że w ramach promocji każdy pracownik Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej zgłoszony jako pierwszy z danego województwa otrzyma darmowy udział w imprezie.


Uwaga, pracownicy ODGiK!

Celem konferencji jest przedstawienie wszechstronnego spojrzenia na temat standardu GML w geoinformatyce, jego zastosowań w administracji oraz szeroki wachlarz rozwiązań technicznych i aplikacyjnych. Program konferencji poza aspektami prawnymi, organizacyjnymi i technicznymi obejmie również przedstawienie rozwiązań dostępnych obecnie na rynku krajowym. Najwięksi producenci oprogramowania przeznaczonego dla geodezji przedstawią swoje wizje nowoczesnego GIS oraz pomysły na geoinformatykę dzisiaj.

Standardowa opłata konferencyjna wynosi 320 zł netto. Szczegóły promocji

Źródło: Kon-Dor GIS Konsulting


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
zapanować? ale nad czym? przecież mamy wolny rynek! nie potrzebne uprawnienia do wykonywania robót geodezyjnych, a potrzebne do szkolenia? Kto umie ten szkoli! Nie ma tu nad czym panować hihi hi hi

Szok To jest chore. Firmy się dogadują i organizują sobie szkolenia i to dla ośrodków? Zaraz następne się dogadają i też będą robić szkolenia dla swoich ośrodków! Oczywiście za niezłą kasę. I tak oto każdy ośrodek pojedzie na swoje szkolenie. Co to w ogóle jest! Jak zamierza podejść do tematu szkoleń z GML-a GUGiK? a może te szkolenia są rekomendowane przez GGK? A może... wykorzysta się w końcu sztab wyszkolonych w tym zakresie specjalistów od INSPIRE. Zresztą...obojętnie ...ale....niech w końcu ktoś tj. GUGiK nad tym zapanuje!!!!

Firma Kon-Dor organizator musi z czegoś żyć.A kto reperezentuje firmę??? To się zgadza.

no tak, jeżeli będą przedstawiać najnowsze technologie pracownikom ODGiK to ja już dziękuję Państwu za uwagę i się wypisuje z tego kraju...

4 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt