wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2013-02-21| GIS, Firma, Software, Imprezy

Uwaga, pracownicy ODGiK!

Organizatorzy konferencji pod hasłem „GML w praktyce”, która odbędzie się 12 kwietnia br. w Warszawie, ogłosili, że w ramach promocji każdy pracownik Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej zgłoszony jako pierwszy z danego województwa otrzyma darmowy udział w imprezie.


Uwaga, pracownicy ODGiK!

Celem konferencji jest przedstawienie wszechstronnego spojrzenia na temat standardu GML w geoinformatyce, jego zastosowań w administracji oraz szeroki wachlarz rozwiązań technicznych i aplikacyjnych. Program konferencji poza aspektami prawnymi, organizacyjnymi i technicznymi obejmie również przedstawienie rozwiązań dostępnych obecnie na rynku krajowym. Najwięksi producenci oprogramowania przeznaczonego dla geodezji przedstawią swoje wizje nowoczesnego GIS oraz pomysły na geoinformatykę dzisiaj.

Standardowa opłata konferencyjna wynosi 320 zł netto. Szczegóły promocji

Źródło: Kon-Dor GIS Konsulting


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
zapanować? ale nad czym? przecież mamy wolny rynek! nie potrzebne uprawnienia do wykonywania robót geodezyjnych, a potrzebne do szkolenia? Kto umie ten szkoli! Nie ma tu nad czym panować hihi hi hi
 1 
odpowiedz zgłoś
Szok To jest chore. Firmy się dogadują i organizują sobie szkolenia i to dla ośrodków? Zaraz następne się dogadają i też będą robić szkolenia dla swoich ośrodków! Oczywiście za niezłą kasę. I tak oto każdy ośrodek pojedzie na swoje szkolenie. Co to w ogóle jest! Jak zamierza podejść do tematu szkoleń z GML-a GUGiK? a może te szkolenia są rekomendowane przez GGK? A może... wykorzysta się w końcu sztab wyszkolonych w tym zakresie specjalistów od INSPIRE. Zresztą...obojętnie ...ale....niech w końcu ktoś tj. GUGiK nad tym zapanuje!!!!
 1 
 2 
odpowiedz zgłoś
Firma Kon-Dor organizator musi z czegoś żyć.A kto reperezentuje firmę??? To się zgadza.
 1 
 2 
odpowiedz zgłoś
no tak, jeżeli będą przedstawiać najnowsze technologie pracownikom ODGiK to ja już dziękuję Państwu za uwagę i się wypisuje z tego kraju...
 5 
 3 
odpowiedz zgłoś
4 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Kolorowe wideo z orbity
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS