wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
LiDAR rzuca nowe światło na cywilizację Majów
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2013-02-21| GNSS, Teledetekcja, Sprzęt, Przetargi

Urząd Morski kupuje skaner i odbiorniki

Dostawa naziemnego skanera laserowego oraz dwóch dwuczęstotliwościowych odbiorników GNSS jest przedmiotem przetargu ogłoszonego przez Urząd Morski w Słupsku.


Urząd Morski kupuje skaner i odbiorniki <br />
fot. NOAA
fot. NOAA

Skaner impulsowy ma oferować m.in.: dokładność nie gorszą niż 5 mm, zasięg powyżej 500 m, a także posiadać pole widzenia 270° w pionie i 360° w poziomie. Urząd Morski zamawia do niego także oprogramowanie do obróbki chmury punktów.

Odbiornik ma z kolei być zintegrowany z anteną i śledzić sygnały GPS, GLONASS i SBAS na minimum 120 kanałach oraz wyznaczać pozycję z częstotliwością 5 Hz. Zestaw ma być wyposażony w oprogramowanie polowe i do postprocessingu.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 2 tys. (skaner) lub 5 tys. zł (odbiorniki) należy składać do 28 marca. Szacunkowa wartość zamówienia to 483 tys. zł.

Źródło: UM w Słupsku, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt