wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2013-02-19| GIS, Firma, Software, Imprezy

Zaproszenie na konferencję o GML w praktyce

Na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej 12 kwietnia br. odbędzie się konferencja pod hasłem „GML w praktyce”.


Zaproszenie na konferencję o GML w praktyce

Jej celem jest przedstawienie wszechstronnego spojrzenia na temat standardu GML w geoinformatyce, jego zastosowań w administracji oraz szeroki wachlarz rozwiązań technicznych i aplikacyjnych.

Program konferencji poza aspektami prawnymi, organizacyjnymi i technicznymi obejmie również przedstawienie rozwiązań dostępnych obecnie na rynku krajowym. Najwięksi producenci oprogramowania dedykowanego geodezji przedstawią swoje wizje nowoczesnego GIS oraz pomysły na geoinformatykę dzisiaj. Zaprezentowane zostaną wymagania Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii oraz w odpowiedzi doświadczenia i rozwiązania firm: ESRI, Intergraph, Geobid, Geopolis, Geosystem, SoftLine. Gościnnie wystąpi również OSGeo Polska – grupa zaangażowana w rozwój i promowanie otwartego oprogramowania GIS. Opłata konferencyjna wynosi 320 zł netto.

Uzupełnieniem konferencji będą warsztaty, podczas których zaprezentowane zostaną praktyczne aspekty problematyki GMLa, aktualnie występujące problemy oraz konkretne rozwiązania komercyjne i darmowe. Terminy warsztatów: 15.04.2013 r., 22.04.2013 r., 29.04.2013 r. oraz 06.05.2013 r. Koszt uczestnictwa w warsztatach to 320 zł netto.

Patronat medialny nad konferencją objęła redakcja miesięcznika GEODETA i portalu Geoforum.pl.

Źródło: Kon-Dor GIS Konsulting


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Formy rachunkowe i biografia prof. Hausbrandta
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS