wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Geoida od GOCE
blog
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2013-02-19| GIS, Firma, Software, Imprezy

Zaproszenie na konferencję o GML w praktyce

Na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej 12 kwietnia br. odbędzie się konferencja pod hasłem „GML w praktyce”.


Zaproszenie na konferencję o GML w praktyce

Jej celem jest przedstawienie wszechstronnego spojrzenia na temat standardu GML w geoinformatyce, jego zastosowań w administracji oraz szeroki wachlarz rozwiązań technicznych i aplikacyjnych.

Program konferencji poza aspektami prawnymi, organizacyjnymi i technicznymi obejmie również przedstawienie rozwiązań dostępnych obecnie na rynku krajowym. Najwięksi producenci oprogramowania dedykowanego geodezji przedstawią swoje wizje nowoczesnego GIS oraz pomysły na geoinformatykę dzisiaj. Zaprezentowane zostaną wymagania Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii oraz w odpowiedzi doświadczenia i rozwiązania firm: ESRI, Intergraph, Geobid, Geopolis, Geosystem, SoftLine. Gościnnie wystąpi również OSGeo Polska – grupa zaangażowana w rozwój i promowanie otwartego oprogramowania GIS. Opłata konferencyjna wynosi 320 zł netto.

Uzupełnieniem konferencji będą warsztaty, podczas których zaprezentowane zostaną praktyczne aspekty problematyki GMLa, aktualnie występujące problemy oraz konkretne rozwiązania komercyjne i darmowe. Terminy warsztatów: 15.04.2013 r., 22.04.2013 r., 29.04.2013 r. oraz 06.05.2013 r. Koszt uczestnictwa w warsztatach to 320 zł netto.

Patronat medialny nad konferencją objęła redakcja miesięcznika GEODETA i portalu Geoforum.pl.

Źródło: Kon-Dor GIS Konsulting


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt