wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
GEODETA testuje: ContextCapture
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2013-02-15| GIS, Software

Efektowna prezentacja w ArcGIS Explorer

Firma Esri udostępniła ArcGIS Explorer Desktop 2500 – nową wersję darmowej aplikacji do przeglądania i wizualizacji danych przestrzennych.


Efektowna prezentacja w ArcGIS Explorer

W oprogramowaniu rozbudowano narzędzia do tworzenia interaktywnych prezentacji. Aplikacja umożliwia np.: generowanie pokazów slajdów, dodawanie podkładu dźwiękowego, tworzenie przejść między dwoma stanami, dodawanie adnotacji do prezentacji czy edycję wielkości i położenia wyskakujących okienek. Program oferuje ponadto pełne wsparcie dla wirtualnych wycieczek zapisanych w formacie KML.

ArcGIS Explorer Desktop 2500 rozbudowano także o możliwość:
• wizualizacji danych atrybutowych w formie tabel,
• bezpośredniego eksportu warstw GIS do usługi sieciowej ArcGIS Online,
• korzystania z aplikacji bez konieczności jej instalowania – wystarczy zapisać program na zewnętrzny dysk i podłączyć go przez USB do komputera spełniającego odpowiednie wymagania.

Program można pobrać ze strony producenta

Źródło: Esri, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt