wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Geoida od GOCE
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2013-02-12| GIS, Firma, Software

Nowi partnerzy Esri Polska

W ostatnim czasie do grona partnerów firmy Esri Polska dołączyły cztery nowe firmy.


Nowi partnerzy Esri Polska
Są to:
• ECOGIS Sp. z o.o. zajmująca się opracowaniem map numerycznych, programowaniem specjalistycznym oraz doradztwem i szkoleniami w zakresie projektów GIS. Ponadto firma jest sprzedawcą specjalistycznego sprzętu geodezyjnego i fotogrametrycznego.
• KartGIS S.C. oferuje budowę oraz wdrażanie systemów informacji geograficznej. Specjalizuje się w praktycznym zastosowaniu nowoczesnych technik przetwarzania i analizy informacji oraz w modelowaniu i zarządzaniu danymi przestrzennymi.
• KOMA NORD to informatyczna spółka technologiczna oferująca kompletne rozwiązania infrastrukturalne, głównie dla średnich i dużych odbiorców instytucjonalnych.
• KRAMEKO Sp. z o.o. przede wszystkim wykonuje opracowania i ekspertyzy dla lasów i obszarów chronionych z wykorzystaniem systemów informacji geograficznej.

Źródło: Esri Polska


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt