Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2013-02-11| Geodezja, Instytucje

Warszawa: poszukiwany inspektor wojewódzki

Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie ogłasza nabór kandydatów na stanowisko starszego inspektora wojewódzkiego w Wydziale Geodezji. Aplikacje można składać do 22 lutego br.


Warszawa: poszukiwany inspektor wojewódzki

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku starszego inspektora wojewódzkiego:
• rozpatrywanie skarg i wniosków na prace geodezyjne i kartograficzne, wykonywane przez osoby sprawujące samodzielne funkcje w dziedzinie geodezji i kartografii oraz rozpatrywanie wniosków wykonawców prac geodezyjnych i kartograficznych o zbadanie zasadności odmowy włączenia dokumentacji do zasobów przez organ prowadzący zasób geodezyjny i kartograficzny,
• przeprowadzanie kontroli zewnętrznych w jednostkach administracji geodezyjnej i kartograficznej,
• przygotowywanie dokumentacji kontrolnej, w tym: projektu programu kontroli, projektu zaleceń pokontrolnych,
• organizowanie narady pokontrolnej.

Wymagania od kandydatów (niezbędne):
• wykształcenie wyższe na kierunku geodezja i kartografia,
• 2 lata doświadczenia zawodowego w administracji publicznej realizującej zadania z zakresu geodezji,
• znajomość przepisów prawa oraz standardów technicznych obowiązujących w geodezji i kartografii, Kodeksu postępowania administracyjnego oraz ustaw: o ochronie danych osobowych, o służbie cywilnej, o wojewodzie i administracji rządowej w województwie,
• znajomość zarządzenia w sprawie wytycznych w zakresie przestrzegania zasad służby cywilnej oraz w sprawie zasad etyki służby cywilnej,
• komunikatywność, odporność na stres.

Wymagania dodatkowe:
• 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z przeprowadzaniem kontroli,
• posiadanie uprawnień zawodowych do wykonywania samodzielnych funkcji w dziedzinie geodezji i kartografii,
• przeszkolenie z zakresu procedur kontrolnych,
• znajomość programów komputerowych używanych w geodezji i kartografii, do wykonywania opracowań geodezyjnych i kartograficznych oraz do prowadzenia państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego oraz rejestrów ewidencji gruntów i budynków, a także rejestrów geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu.


Inne oferty pracy na Geoforum.pl

Źródło: MUW


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 1
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS