Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2013-02-11| Geodezja, Przetargi

GUGiK zamawia wsparcie przy nadawaniu i odbieraniu uprawnień

Główny Urząd Geodezji i Kartografii ogłosił przetarg o wartości powyżej 14 tys. euro na realizację pomocniczych zadań w zakresie przyznawania przez GUGiK uprawnień zawodowych w dziedzinie geodezji i kartografii oraz postępowań z zakresu odpowiedzialności zawodowej.


GUGiK zamawia wsparcie przy nadawaniu i odbieraniu uprawnień

Zamówienie podzielono na trzy części. W każdym przypadku usługi mają być świadczone w wymiarze 168 godzin miesięcznie. Poszczególne części dotyczą:

1) opracowywania ekspertyz w postępowaniach administracyjnych prowadzonych przez głównego geodetę kraju z zakresu odpowiedzialności zawodowej osób wykonujących samodzielne funkcje w dziedzinie geodezji i kartografii, na etapie postępowania administracyjnego i sądowo-administracyjnego, a także współdziałania w tym zakresie z wojewódzkimi inspektorami nadzoru geodezyjnego i kartograficznego;

2) czynności materialno-technicznych wymagających wiedzy technicznej i prawnej z dziedziny geodezji i kartografii, występujących przy obsłudze Komisji kwalifikacyjnej do spraw uprawnień zawodowych;

3) czynności materialno-technicznych wymagających wiedzy technicznej i prawnej z dziedziny geodezji i kartografii, występujących przy prowadzonych przez Komisję kwalifikacyjną do spraw uprawnień zawodowych postępowaniach kwalifikacyjnych.

Oferty należy składać do 15 lutego. Wadium nie jest wymagane. Kryterium wyboru ofert będzie cena.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wyprawa BARI 1976
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS