Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2013-02-08| Geodezja, Mapy, Przetargi

Kraków zamawia modernizację EGiB

Kompleksowa modernizacja mapy zasadniczej i operatu ewidencji gruntów i budynków jest przedmiotem przetargu nieograniczonego ogłoszonego przez Urząd Miasta Krakowa. Szacunkowa wartość zamówienia wynosi 1,1 mln zł. Oferty można składać do 18 marca br.


Kraków zamawia modernizację EGiB <br />
fot. mapy.geoportal.gov.pl
fot. mapy.geoportal.gov.pl

Zamówienie podzielono na 6 części:
1. obręb nr 1 jednostka ewidencyjna Nowa Huta,
2. obręb nr 4 jednostka ewidencyjna Nowa Huta oraz część przyłączona z obszaru obrębu ewidencyjnego Zastów z gminy Kocmyrzów-Luborzyca,
3. obręby nr nr: 19, 20, 21, 22 i 23 jednostka ewidencyjna Krowodrza,
4. obręb nr 90 jednostka ewidencyjna Podgórze,
5. obręb nr 91 jednostka ewidencyjna Podgórze,
6. obręb nr 92 jednostka ewidencyjna Podgórze.

Zamówienie obejmuje m.in.:
• Weryfikację i geodezyjne pomiary terenowe m. in. w zakresie warstwy sytuacyjnej i naziemnych elementów uzbrojenia terenu oraz tych odcinków sieci podziemnego uzbrojenia terenu, dla których stwierdzono rozbieżności lub kolizje.
• Ustalenie wszystkich granic działek na podstawie pomiaru bezpośredniego na terenach przyłączonych z obszaru obrębu ewidencyjnego Zastów z gminy Kocmyrzów-Luborzyca (zapis dotyczy części 2 zamówienia).
• Założenie buforów w informatycznej bazie danych V-Systemu, skartowanie wyników opracowania.
• Uzupełnienie bazy danych części opisowej i bufora części graficznej o dane dotyczące gruntów, budynków i lokali oraz pozostałej treści bazy danych powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego związanej z budynkami i działkami ewidencyjnymi.
• Kontrolę przez inspektora nadzoru buforów obrazujących wyniki opracowania, topologii oraz synchronizacja pozostałej treści obiektowej mapy zasadniczej po wprowadzeniu zmian wynikających z umowy (zmiana geometrii budynków, korekta położenia sytuacyjnego ogrodzeń, sieci uzbrojenia terenu na podstawie wykonanych pomiarów).
• Wyłożenie do publicznego wglądu projektu operatu opisowo-kartograficznego ewidencji gruntów i budynków zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz rozpatrzenie uwag zgłoszonych przez strony.

Łączna kwota wadium wynosi 26,9 tys. zł. Jedynym kryterium decydującym o wyborze najkorzystniejszych ofert będzie cena.

Źródło: UM Krakowa, AW


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Studenci inwentaryzują budynek AGH
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS