Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2013-02-06| Geodezja, GIS, Mapy, Instytucje

Sprawdź własność gruntów Krakowa i Program Ochrony Powietrza dla Małopolski

Portal Małopolskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej został wzbogacony o kolejne dane – Urząd Miasta Krakowa opublikował serwis z własnością gruntów dla obszaru m. Krakowa.


Sprawdź własność gruntów Krakowa i Program Ochrony Powietrza dla Małopolski

Jest to aktualna informacja dotycząca struktury własności gruntów na podstawie danych z operatów ewidencji gruntów i budynków powiatowego zsobu geodezyjnego i kartograficznego w Krakowie (serwis aktualizowany codziennie).

Kolejne dane to Program Ochrony Powietrza dla Małopolski, zawierający poziomy stężeń zanieczyszczeń powietrza: pyłu PM10, pyłu PM2.5, benzo(a)pirenu oraz dwutlenku azotu, które stanowią podstawę do zaplanowania działań naprawczych w celu osiągnięcia poziomów dopuszczalnych. Sporządzona została również wskaźnikowa mapa narażenia mieszkańców na zanieczyszczenie powietrza uwzględniająca poziomy wszystkich zanieczyszczeń oraz gęstość zaludnienia.

Źródło: Zespół MIIP w UMWM


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Galileo pomaga stworzyć ekologiczne fajerwerki
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS