wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-12-18| Geodezja, GIS, Mapy, Edukacja, Software, Instytucje, Imprezy

Zapowiedź IV Ogólnopolskiego Sympozjum Geoinformacyjnego


IV Ogólnopolskie Sympozjum Geoinformacyjne „Geoinformatyka – badania, zastosowania i kształcenie” odbędzie się w dniach 11-13 października 2007 r. w Dobczycach k. Krakowa. Jest to wspólne przedsięwzięcie krajowych stowarzyszeń i organizacji wspierających rozwój geoinformatyki.

Sympozjum stanowić będzie forum prezentacji najnowszych osiągnięć badawczych i aplikacyjnych a także kierunków i metod rozwoju kształcenia w zakresie geoinformatyki. Przewiduje się prezentację referatów naukowych oraz informacji na temat wykonanych bądź planowanych projektów geoinformatycznych. Tematem spotkania bedą m.in.:

metody pozyskiwania geodanych, przetwarzanie, analizowanie, interpretacja geodanych, integracja i wizualizacja geoinformacji, tendencje rozwojowe GIS 3D, kształcenie w zakresie geoinformatyki, problematyka normalizacji.

Organizatorami imprezy są:

Polskie Towarzystwo Fotogrametrii i Teledetekcji Sekcja Kartografii Komitetu Geodezji PAN Sekcja Geoinformatyki Komitetu Geodezji PAN Polskie Towarzystwo Informacji Przestrzennej Klub Teledetekcji Środowiska Polskiego Towarzystwa Geograficznego Stowarzyszenie Kartografów Polskich Sekcja Fotogrametrii i Teledetekcji Komitetu Geodezji PAN Komisja Geoinformatyki Polskiej Akademii Umiejętności Zakład Kartografii i Teledetekcji IGiGP UJ Zakład Fotogrametrii i Informatyki Teledetekcyjnej AGH Zarząd Główny Stowarzyszenia Geodetów Polskich

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego dr hab. Krystian Pyka


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Modelowanie Dębu Bartek
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS