wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Galileo w 3D
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2013-01-09| GIS, Mapy, Software

Wektor 3D w Grapherze 10

Firma Golden Software, producent oprogramowania do wizualizacji danych (m.in. Surfera) opublikowała 10. wersję aplikacji Grapher do tworzenia złożonych wykresów i diagramów w dwóch lub trzech wymiarach.


Wektor 3D w Grapherze 10

Najważniejsze zmiany w programie to dodanie trzech nowych typów wykresów: wektorów 3D, warstwic oraz Q-Q. Pierwszy łączy strzałką dwa punkty o określonych współrzędnych X, Y, Z. Drugi to wykres wartości Y jako zmiennej X i Z. Wykres Q-Q umożliwia z kolei przyrównanie zbioru danych do innego zbioru lub rozkładu normalnego. W aplikacji zmieniono ponadto interfejs graficzny użytkownika na tzw. wstążkowy.

Program kosztuje 489 dolarów, a upgrade – 169 dol. Ze strony producenta można pobrać darmowe demo programu.

Źródło: Golden Software, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt