wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Geospatial Revolution, odc. 1
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2013-01-08| GNSS, GIS, Mapy, Software

Pół miliona pobrań JakDojade dla Androidów

Już ponad 500 tys. użytkowników ściągnęło ze sklepu Google Play program JakDojade do wyszukiwania połączeń komunikacji miejskiej w wybranych aglomeracjach.


Pół miliona pobrań JakDojade dla Androidów

Jak chwalą się jej autorzy, podobnym lub większym zainteresowaniem cieszy się jeszcze tylko 5 polskich aplikacji, z których żadna nie jest lokalizacyjna. Według statystyk Google’a spośród ponad pół miliona pobrań około 2/3 to tzw. aktywne instalacje, tzn. przypadki, gdy program jest używany więcej niż raz. Z aplikacji JakDojade dla Androidów korzysta jednocześnie nawet do 46 tys. osób.

Sukces odniosło także wydanie tego programu dla Windows Phone. Znalazł się on bowiem w tworzonym co kwartał przez Microsoft zestawieniu pięciu najciekawszych aplikacji dla tego systemu. Oprócz niej wyróżniono również inny program lokalizacyjny – Trail.pl Na szlaku będący prostą przeglądarką szlaków turystycznych.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt