Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-12-21| Geodezja, GIS, Przetargi, Kataster

Powiat gliwicki zamawia rozbudowę węzła

Starostwo w Gliwicach ogłosiło przetarg na rozbudowę powiatowego węzła infrastruktury informacji przestrzennej.


Powiat gliwicki zamawia rozbudowę węzła

W ramach przetargu węzeł ma być dostosowany do wymogów ustaw o infrastrukturze informacji przestrzennej oraz Prawo geodezyjne i kartograficzne. W tym celu przewidziano dostawę lub rozszerzenie rozwiązań dedykowanych dla obsługi urzędów gmin, podmiotów prowadzących działalność gospodarczą (komorników sądowych, rzeczoznawców majątkowych, geodetów) oraz innych interesantów. W celu uelastycznienia tematyki prezentowanych danych przewidziano także rozszerzenie funkcjonalności w zakresie edycji udostępnianych danych. Urząd chce także wdrożyć katalog metadanych wraz z integracją z referencyjną bazą danych.

Zamawiający dopuszcza wykorzystanie innych systemów, niż działający dotychczas w PODGiK w Gliwicach (tj. EWID2007), pod warunkiem, że w referencyjnej bazie danych nie zostanie zmieniona struktura, nie zostaną utworzone kopie istniejących danych oraz wszelkie działania (publikacja, prezentacja, zarządzanie i edycja) będą wykonywane wprost na danych referencyjnej bazy danych w jej pierwotnej formie, a nowe oprogramowanie będzie cechowało się funkcjonalnością nie mniejszą niż oprogramowanie zastępowane.

Oferty należy składać do 18 stycznia, a prace mają być wykonane do 20 marca 2013 roku. Wadium nie jest wymagane. Jedynym kryterium rozstrzygnięcia zamówienia jest cena.

Źródło: SP w Gliwicach, JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pożar w Wólce Kosowskiej okiem satelity
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS