wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Dron prześwietla budynek za pomocą wi-fi
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2012-12-21| GNSS, Mapy, Sprzęt, Software

Garmin nüvi z korkami

Firma Garmin wprowadza do sprzedaży nawigacje samochodowe nüvi 140T oraz nüvi 150T. Należą one do rodziny ekonomicznych rozwiązań tej spółki i są wyposażone w radiowy odbiornik informacji o ruchu drogowym, dzięki czemu bez dodatkowych opłat dostarczają danych o aktualnej sytuacji na drogach i pozwalają ominąć korki czy wypadki na planowanej trasie.


Garmin nüvi z korkami

– Modele nüvi 140T oraz 150T to idealne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują prostej w obsłudze i niezawodnej nawigacji GPS z informacjami o ruchu drogowym – mówi Jakub Szałamacha, marketing manager w Garmin Polska. Smukła obudowa sprawia, że urządzenie łatwo zmieści się w kieszeni. Oba modele są wyposażone w praktyczne rozwiązania, takie jak asystent pasa ruchu z widokiem skrzyżowań czy nawigacja głosowa „zakręt po zakręcie”, a także wygodne i proste w obsłudze menu. Wyświetlacz jest dostępny w dwóch wersjach: o przekątnej 4.3’’ (nüvi 140T) oraz 5’’ (nüvi 150T).

Oba modele obsługują system Cyclop, który dostarcza aktualizowanych codziennie danych na temat fotoradarów oraz kamer monitorujących. System rozpoznaje drogę, po której porusza się pojazd, oraz kierunek jazdy, tak aby kierowca otrzymywał tylko istotne dla niego komunikaty ostrzegawcze. Baza danych zawiera informacje o kamerach stacjonarnych, zmiennych ograniczeniach prędkości czy kamerach ustawianych czasowo, np. ze względu na roboty drogowe.

W zestawie z urządzeniem znajdują się kabel zasilający z gniazda zapalniczki z odbiornikiem komunikatów drogowych, fabrycznie załadowane mapy City Navigator Central Europe (dane dostarcza firma Navteq oraz uchwyt samochodowy z przyssawką.

Źródło: Garmin Polska


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt