Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-12-20| Geodezja, Teledetekcja, Imprezy

Zaproszenie konferencję we Lwowie

„Kataster, fotogrametria, geoinformatyka – nowoczesne technologie i perspektywy rozwoju” to hasło 7. Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej organizowanej przez Uniwersytet Narodowy „Politechnika Lwowska” we Lwowie oraz Uniwersytet Rolniczy im. H.Kołłątaja w Krakowie.


Zaproszenie konferencję we Lwowie <br />
fot. JK
fot. JK

Celem spotkania, które zaplanowano na 13-15 czerwca 2013 r., jest przedstawienie światowych osiągnięć, wymiana doświadczeń, prezentacja zastosowań praktycznych w dyscyplinach naukowych związanych z katastrem, fotogrametrią i geoinformatyką.

Honorowy patronat nad imprezą objęli: rektor Uniwersytetu Narodowego „Politechnika Lwowska” prof. Yuriy Bobalo (Ukraina) oraz rektor Uniwersytetu Rolniczego im. H. Kołłątaja w Krakowie prof. Włodzimierz Sady (Polska).

Szczegóły

Halina Stachura (WIŚiG UR w Krakowie)


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mapa Miejsc Pamięci Narodowej
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS