Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-12-20| Geodezja, Instytucje, Imprezy

Zaproszenie na Krakowskie Spotkania z INSPIRE

W dniach 16-17 maja 2013 r. odbędzie się IX Ogólnopolskie Sympozjum z cyklu Krakowskie Spotkania z INSPIRE. Jego hasłem przewodnim będą prawne i praktyczne aspekty wdrażania infrastruktury informacji przestrzennej.


Zaproszenie na Krakowskie Spotkania z INSPIRE
Tradycyjnie spotkanie rozpocznie się sesją informującą o postępie prac w zakresie INSPIRE. Kolejne sesje pierwszego dnia będą poświęcone zagadnieniu udostępniania danych i usług danych przestrzennych w ujęciu prawnym i praktycznym.

Drugi dzień wypełnią przykłady wykorzystania danych i usług danych przestrzennych, m.in. w zakresie gospodarki wodnej i bezpieczeństwa publicznego. Jedna z sesji będzie poświęcona Informatycznemu Systemowi Osłony Kraju przed nadzwyczajnymi zagrożeniami.

Patronat medialny nad konferencją objęła redakcja miesięcznika GEODETA i portalu Geoforum.pl.

Źródło: Organizatorzy


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Najdokładniejsza mapa magnetyczna Ziemi
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS