Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-12-19| Geodezja, GIS, Przetargi, Instytucje

Szukają doradcy dla Geoportalu 2 i TERYT-u 3

Główny Urząd Geodezji i Kartografii ogłosił przetarg o szacunkowej wartości blisko 5,9 mln zł brutto na świadczenie usług doradczo-konsultingowych dla projektów Geoportal 2 i TERYT 3.


Szukają doradcy dla Geoportalu 2 i TERYT-u 3

Prace doradcze obejmą m.in.:
• wsparcie w zakresie modyfikacji i utrzymania systemu Geoportal 2, Uniwersalnego Modułu Mapowego (modułu UMM), narzędzi do harmonizacji, edytora i walidatora metadanych, systemu zarządzania PRG, aplikacji do prowadzenia ewidencji miejscowości, ulic i adresów (EMUiA) oraz narzędzi do kontroli jakości;
• wsparcie w zakresie projektowania, rozwoju i utrzymania architektury Systemu Informacyjnego Geoportal 2;
• opracowanie i aktualizację założeń oraz dokumentacji projektowej w zakresie aktualnego i zmieniającego się stanu prawnego;
• wsparcie w zakresie opracowania jednolitego modelu jakości dla danych EMUiA i Państwowego rejestru granic (PRG) oraz określeniu dopuszczalnych wskaźników jakości;
• wsparcie w zakresie przeprowadzenia postępowań przetargowych, w tym m.in. dotyczących modyfikacji systemu Geoportal 2, Uniwersalnego Modułu Mapowego, narzędzi do harmonizacji, edytora i walidatora metadanych, systemu zarządzania PRG, aplikacji do prowadzenia EMUiA, zebrania, weryfikacji i konwersji danych przestrzennych i opisowych oraz narzędzi do kontroli jakości;
• świadczenie pomocy prawnej.

Zamawiający przewiduje na powyższe prace 19 530 roboczogodzin (z czego 3 551 to opcja). Oferty należy składać do 25 stycznia. Wadium: 95 tys. zł. Kryteriami wyboru najkorzystniejszej oferty będzie nie tylko cena (40%), ale i wartość merytoryczna propozycji (60%). W postępowaniu mogą uczestniczyć wykonawcy, którzy doradzali przy GIS-owym projekcie o wartości minimum 1 mln zł oraz przy projekcie informatycznym o wartości min. 40 mln zł.

Źródło: TED, JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Polska aplikacja zwycięża w konkursie Hexagonu
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS