wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-12-13| GIS, Firma, Ludzie, Instytucje

Zmiany w zarządzie Techmex S.A.


12 grudnia 2006 roku Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Techmex S.A. powołało dwóch nowych członków zarządu spółki. W jego skład zostali włączeni Zbigniew Wilczyński oraz Andrzej Gola. Głównym zadaniem nowo powołanych osób będzie nadzór nad realizacją strategii rozwoju firmy w dwóch kluczowych dla spółki obszarach biznesowych: rozwiązaniach GIS oraz usługach IT. Jednocześnie z funkcji członka Zarządu zrezygnowała Teresa Studencka.

Zmiana składu osobowego zarządu Techmex S.A. jest zwieńczeniem kolejnego etapu rozwoju spółki. Osiągnięcie celów strategicznych oraz wyznaczenie kierunków dalszej ekspansji rynkowej stanowi podsumowanie prac zarządu w jego dotychczasowym składzie.
Zbigniew Wilczyński rozpoczął pracę w Spółce Akcyjnej Techmex w roku 2001, jako dyrektor handlowy. Od 2004 roku jest także pełnomocnikiem zarządu ds. Systemu Jakości i Wewnętrznego Systemu Kontroli. W Techmex S.A. odpowiada za realizację strategii rynkowej spółki w obszarze usług IT oraz relacje z kluczowymi partnerami handlowymi. Jest absolwentem Wydziału Psychologiczno-Filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Studiował także lingwistykę na Uniwersytecie Paris VII. W roku 2001 ukończył studia podyplomowe na Akademii Ekonomicznej w Krakowie na kierunku Ekonomika i Zarządzanie Firmami. Ma 43 lata.
Andrzej Gola jest zatrudniony w Techmex S.A. na stanowisku dyrektora Działu GIS od stycznia 2006 roku. Do jego obowiązków należy pozyskiwanie oraz kontrola realizacji projektów z zakresu geograficznych zobrazowań przestrzennych. Jest absolwentem Wydziału Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Ukończył podyplomowe Studium Menedżerskie w Katowicach, a także Studium Psychologii w Zarządzaniu na Katowickiej Akademii Ekonomicznej. W latach 1992-96 pracował w WBGiTR w Katowicach na stanowisku asystenta geodety, a następnie geodety. Przez kolejne dwa lata sprawował funkcję prezesa spółki Geo-Info. W 1998 roku został powołany na stanowisko prezesa zarządu Śląskiego Przedsiębiorstwa Geodezyjnego Geo-Info System, a po jego przekształceniu w Eurosystem w latach 2002-2005 był wiceprezesem zarządu. Odpowiadał za zarządzanie pionem geodezji, pozyskiwanie projektów, a także za merytoryczny nadzór nad ich realizacją. Od 2001 roku aktywnie działa w SGP. Ma 35 lat.

Źródło: Techmex S.A.


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
porazka to jest jedna z najwiekszych bledow Techmexu.
 1 
odpowiedz zgłoś
no w końcu...
 1 
odpowiedz zgłoś
Ciekawe czy nowy członek zarządu, Pan Andrzej Gola nauczył się dotrzymywać słowa? A jeżeli nie, to kiedy to zrobi? PS. Gratulacje dla Andrzeja z okazji narodzin dzieci.
 1 
odpowiedz zgłoś
z innej beczki Czy ktos z szanownych forumowiczow zainwestowal w akcje Techmeksu?Ja zamierzam. Myslicie ze to dobry pomysl?
 1 
odpowiedz zgłoś
4 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pożar w Wólce Kosowskiej okiem satelity
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS