wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Wpływ aplikacji lokalizacyjnych na korki
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2012-12-12| GNSS, Mapy, Sprzęt

Nowe Mio dla cyklistów

Firma Mio wprowadziła do sprzedaży urządzenia z serii Cyclo 100. Te kompaktowe komputery rowerowe monitorują wyniki treningu bez względu na porę roku i pogodę.


Nowe Mio dla cyklistów

Obudowa odbiorników GPS Mio Cyclo jest wytrzymała i wodoszczelna zgodnie ze standardem IPX7, a baterie wystarczają na maksymalnie 18 godzin pracy. Najprostszym modelem tej serii jest Cyclo 100. Cyclo 105 to z kolei wyspecjalizowane komputery rowerowe obsługujące akcesoria, które pozwalają na dokładniejszy pomiar osiągnięć oraz monitorowanie pracy organizmu (zgodnie ze standardem ANT+). Dodatkowo w opakowaniu Mio Cyclo 105 HC znajdują się czujniki tętna i kadencji.

Oprócz urządzenia klient otrzymuje także aplikację MioShare do obsługi urządzeń Cyclo za pomocą komputera. Dzięki niej użytkownicy mogą zarządzać swoimi odbiornikami, monitorować dotychczasowe treningi i planować kolejne.

Pierwsze urządzenia z serii Cyclo 100 trafiły już do sklepów. Sugerowane ceny detaliczne rozpoczynają się od 559 zł.

Źródło: MiTAC, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt