wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Bolesławiec w 3D
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2012-12-05| GIS, Software

Zrób geoaplikację bez programowania

Niemiecka firma con terra udostępniła nową wersję oprogramowania map.apps do prostego i szybkiego tworzenia desktopowych lub mobilnych aplikacji geoprzestrzennych.


Zrób geoaplikację bez programowania
Dzięki niej opracowanie własnej aplikacji może ograniczać się do czterech kroków: wybrania odpowiedniego szablonu, opisania programu, zdefiniowania jego parametrów, a następnie jego publikacji dla użytkowników. Przez cały ten proces można przejść bez znajomości języków programowania.

Wersję 2.0 map.apps wyróżnia m.in.:
• możliwość natychmiastowej weryfikacji funkcjonowania aplikacji po wprowadzeniu w niej zmian, bez konieczności powtórnego przejścia przez cały proces jej tworzenia i publikacji,
• możliwość integracji własnej aplikacji z mapami bazowymi, galeriami map oraz narzędziem wyszukiwania pochodzącymi z usługi ArcGIS Online,
• lepsze narzędzia do selekcji i wyszukiwania obiektów oraz drukowania,
• rozbudowane rozwiązania do zarządzania bezpieczeństwem oraz użytkownikami.

Źródło: con terra, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt