wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-12-11| Geodezja, Mapy, Prawo, Ludzie, Instytucje, Kataster

Geodezja warszawska pod wiceprezydentem Andrzejem JakubiakiemZarządzeniem z 11 grudnia br. prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz określiła komórki organizacyjne Urzędu m.st. Warszawy, które będą nadzorowane bezpośrednio przez nią oraz przez jej czterech zastępców.
I tak od 18 grudnia Biuro Geodezji i Katastru oraz Biuro Gospodarki Nieruchomościami podlegać będą wiceprezydentowi Andrzejowi Jakubiakowi, z kolei Biuro Informatyki i Przetwarzania Informacji będzie nadzorował wiceprezydent Jerzy Miller, natomiast Biuro Infrastruktury – wiceprezydent Jacek Wojciechowicz.
W strukturze Urzędu m.st. Warszawy funkcjonują obecnie 33 biura.

Andrzej Jakubiak jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 1982-91 pracował w Ministerstwie Pracy i Polityki Socjalnej. Od 1991 r. pracuje w NBP. W 1998 r. został dyrektorem Departamentu Prawnego NBP oraz członkiem zarządu tego banku.

JP


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Żądamy iformacji z innych miast!!!!!!!!!!!!
odpowiedz zgłoś
i co p. Przywara? Brak danych o innych miastach? A liczymy na rzetelność dziennikarską.
odpowiedz zgłoś
Popieram Stanowczo popieram prośbę Franciszka
odpowiedz zgłoś
wiceprezydent Poprawiono,dziękuję za uwagę.
odpowiedz zgłoś
A kto? Czy wiadomo też, który prezydent odpowiada za geodezję w Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Łodzi, Olsztynie, Katowicach, Toruniu, Bydgoszczy, Białymstoku, Szczecinie, Opolu, Rzeszowie, Kielcach, Lublinie, Gorzowie, Kaliszu, Sandomierzu i ... Wąchocku. Prosimy redakcję o te istotne informacje.
odpowiedz zgłoś
to ja Pan V-ce Prezydent nazywa się Jacek Wojciechowicz.Proszę dokonać korekty
odpowiedz zgłoś
6 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak skanowano największy atlas świata
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS