Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-12-11| GNSS, Geodezja, Sprzęt, Przetargi, Software

Dwie niemal identyczne oferty w przetargu na ASG-EUPOS


Dzisiaj w Głównym Urzędzie Geodezji i Kartografii otwarto oferty w przetargu na założenie wielofunkcyjnego systemu precyzyjnego pozycjonowania satelitarnego ASG-EUPOS na obszarze Polski. Zamówienie podzielono na dwie części – dostarczenie sprzętu i uruchomienie 75 stacji referencyjnych oraz dostawa i uruchomienie 65 dwuczęstotliwościowych, geodezyjnych odbiorników mobilnych GPS z wyposażeniem do pomiarów RTK/DGPS.

Urząd przeznaczył na cały projekt kwotę 16 917 590 zł (netto), z czego za część pierwszą 11 835 622 zł, a za drugą 5 081 968 zł.
Wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu złożyły cztery konsorcja. Jednak po dokonaniu oceny spełnienia warunków udziału w postępowaniu urząd wykluczył z niego konsorcja: TPI Sp. z o.o., Warszawa (lider), AZJ ENGINEERING GmbH, Jena, Niemcy oraz Leica Geosystems Sp. z o.o., Warszawa (lider), Leica Geosystems AG, Heerbrugg, Szwajcaria, Leica Geosystems GmbH Vertrieb, Monachium, Niemcy.

Dzisiaj otwarto oferty dwóch konsorcjów, które pozostały w postępowaniu (wartość ofert w tabeli poniżej). W skład pierwszego wchodzą: WASKO S.A., Gliwice (lider) Geotronics Polska Sp. z o.o., Kraków, Trimble Europe BV, Eersel, Holandia, a drugiego: WINUEL S.A., Wrocław (lider), INS Sp. z o.o., Zabierzów, GEO++ GmbH, Grabsen, Niemcy. Oba konsorcja zobowiązały się do realizacji części pierwszej w ciągu 365 dni, a części drugiej w ciągu 180 dni.

Paulina Jakubicka


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 4
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS