Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-11-09| GIS, Imprezy

Zaproszenie na GIS Day w Łodzi

W tym roku Dzień GIS na Uniwersytecie Łódzkim będzie obchodzony 14 listopada. Po raz pierwszy wydarzenie to jest organizowane przy współpracy dwóch wydziałów: Ekonomiczno-Socjologicznego oraz Nauk Geograficznych.


Zaproszenie na GIS Day w Łodzi

Organizatorami GIS Day na Wydziale Nauk Geograficznych są Zakład Geoinformacji oraz Studenckie Koło Naukowe PIKSEL. W programie przewidziano sesje referatowe prezentujące możliwości zastosowania technologii GIS w Łodzi w zakresie działań administracyjno-gospodarczych, w nauce, jak i w życiu codziennym. W ramach obchodów zaplanowano także gry i zabawy oraz liczne konkursy z nagrodami, które w sposób praktyczny mają pokazać istotę GIS-u.
Więcej informacji na profilu Facebooka

Organizatorem GIS Day na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym jest prężnie działające Studenckie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Łódzkiego SPATIUM przy Katedrze Gospodarki Regionalnej i Środowiska. W programie przewidziano konferencję oraz warsztaty komputerowe.

Źródło: WNG UŁ


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 4
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS