Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-11-08| Geodezja, Sprzęt

Nowe dalmierze od Spectry

Firma Trimble zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży dwóch nowych modeli dalmierzy laserowych marki Spectra Precision.


Nowe dalmierze od Spectry
Seria Quick Measure rozszerzy się o modele QM55 oraz QM95. Pierwszy model mierzy z dokładnością 1,5 mm na dystansie do 50 metrów. Oferuje bogaty zestaw funkcji: pomiary odległości, powierzchni i objętości, tyczenie, funkcje Pitagorasa, pomiar ciągły, a także odejmowanie i dodawanie.

QM95 przeznaczony jest do pracy zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Sprzyja temu duży, podświetlany ekran LCD umożliwiający łatwy odczyt informacji zarówno przy kiepskim oświetleniu, jak i w jaskrawym świetle. Urządzenie mierzy z dokładnością 1,0 mm na odległość do 200 metrów.

Oba instrumenty posiadają solidną i poręczną obudowę odporną na upadki z 1,5 metra. Do sprzedaży wejdą jeszcze w tym miesiącu.

Źródło: Trimble, JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanery laserowe pomagają kręcić "Grę o tron"
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS