Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-11-08| Geodezja, Przetargi, Kataster

Gdynia buduje BDOT500 i GESUT

Gdyński ratusz zamawia dostosowanie treści mapy zasadniczej do wymagań Prawa geodezyjnego i kartograficznego oraz prace mające na celu wdrożenie przepisów projektu rozporządzenia w sprawie bazy danych geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu, bazy danych obiektów topograficznych oraz mapy zasadniczej.


Gdynia buduje BDOT500 i GESUT <br />
Mapa ewidencyjna Gdyni (fot. geoportal UMG)
Mapa ewidencyjna Gdyni (fot. geoportal UMG)
Przetarg podzielono na trzy etapy.
Etap I – prace organizacyjno-techniczne realizacji zamówienia
1. przedstawienie projektu organizacyjnego realizacji zamówienia,
2. opracowanie metodyki realizacji prac.

Etap II – budowa baz danych BDOT500 i GESUT
1. doprowadzenie do poprawności struktury zapisów szczegółów występujących w warstwach mapy zasadniczej do wymagań baz danych BDOT 500 i GESUT,
2. przetworzenie danych i informacji zgromadzonych w powiatowej części państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, w celu utworzenia baz GESUT i BDOT500.

Etap III – wdrożenie systemu bazodanowego w pełnej funkcjonalności dla Gdyni w pełnym zakresie mapy zasadniczej
1. prace przygotowawczo-analityczne,
2. wykonanie oprogramowania umożliwiającego wydawanie danych z baz danych formatu zgodnego z projektem rozporządzenia oraz dostosowanie istniejącego systemu teleinformatycznego do prowadzenia mapy zasadniczej,
3. przeprowadzenie szkoleń w zakresie prac objętych zamówieniem,
4. świadczenie usług wsparcia gwarancyjnego.

Prace należy zrealizować do końca października przyszłego roku. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień uzupełniających do 30% wartości zamówienia podstawowego (na podstawie wadium w wysokości 20 tys. zł można szacować, iż jest to minimum 666 tys. zł). Oferty można składać do 15 listopada.

Źródło: UM Gdynia, JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Studenci inwentaryzują budynek AGH
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS