Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-11-07| GIS, Edukacja, Imprezy

GIS Day 2012: co robić w Warszawie?

W tym roku w stolicy dzień systemów informacji geograficznej obchodzony będzie w trzech miejscach. Wspólnie świętować będą Politechnika Warszawska i Uniwersytet Warszawski. Własne imprezy organizują zaś Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego oraz Wojskowa Akademia Techniczna.


GIS Day 2012: co robić w Warszawie? <br />
fot. Astri Polska
fot. Astri Polska
Na początek startują obchody PW i UW, które potrwają dwa dni (12-13 listopada). W programie przewidziano nie tylko wykłady poświęcone szerokiemu spektrum wykorzystania GIS-u w praktyce, ale również konkursy, warsztaty, grę miejską, pokazy sprzętu i oprogramowania oraz niespodzianki. Pierwszy dzień imprezy odbędzie się w budynku Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, a drugi – w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej. Organizatorami są: Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii PW „Geoida” oraz Koło Naukowego Geoinformatyki i Teledetekcji UW.

14 listopada w obchody Dnia GIS włączy się Zakład GIS Wojskowej Akademii Technicznej. Na gości czekają m.in. wykłady wygłaszane przez przedstawicieli Wojskowego Centrum Geograficznego, Centrum Badań Kosmicznych PAN, Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii, Esri Polska i ProGea Consulting, a także warsztaty z obsługi pakietów GeoMedia i ArcGIS oraz konkurs „Czy znasz swój kraj?”. Wstęp jest wolny, ale osoby spoza WAT powinny uprzednio zgłosić chęć uczestnictwa organizatorom.

Tego samego dnia GIS Day zawita także do SGGW. Obchody ruszą o 9:30 w Centrum Naukowo-Dydaktycznym Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska (Centrum Wodnym) przy ulicy Nowoursynowskiej 166. Organizatorami są: Studenckie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej oraz Sekcja Geomatyki Koła Naukowego Leśników.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Studenci inwentaryzują budynek AGH
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS