Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-11-02| GNSS, GIS, Sprzęt

Druga generacja tabletów Trimble'a

Amerykańska firma Trimble wprowadziła do sprzedaży drugą generację pancernych tabletów Yuma.


Druga generacja tabletów Trimble'a

Urządzenie wyposażono w 7-calowy kontrastowy ekran z interfejsem wielodotykowym. W środku posiada procesor 1,6 GHz, 4 GB pamięci operacyjnej oraz dysk twardy o pojemności 64 GB, a całość działa pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 7. Opcjonalnym wyposażeniem jest dysk o pojemności 128 GB, modem 3,75G współpracujący z sieciami GSM i CDMA oraz dodatkowy zestaw baterii pozwalający nawet na 16 godzin nieprzerwanej pracy. Yuma posiada ponadto cyfrowy aparat z matrycą 5 Mpx, modemy Wi-Fi i Bluetooth 4.0 oraz odbiornik GPS o metrowej dokładności pomiaru. Wszystko to zamknięte jest w solidnej obudowie odpornej na pył i wilgoć zgodnie z normą IP65 i waży zaledwie 1,17 kg.

Urządzenie wejdzie do sprzedaży w IV kwartale br.

Źródło: Trimble, JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanowanie wnętrza platformy wiertniczej
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS