Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-11-02| Geodezja, GIS, Przetargi, Kataster

Lubuskie samorządy budują GIS

W ostatnich dniach ogłoszono przetargi na dostawę systemów informacji geograficznej dla Nowej Soli oraz powiatu sulęcińskiego.


Lubuskie samorządy budują GIS <br />
fot. Wikipedia/Wulfstan
fot. Wikipedia/Wulfstan
Zamówienie dla Nowej Soli (ogłoszone przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego) obejmuje m.in. dostawę: oprogramowania aplikacyjnego i narzędziowego, a także wdrożenie centralnej bazy danych przestrzennych i internetowego portalu mapowego czy zasilenie systemu danymi EGiB z PODGiK w formacie SWDE. Prace należy wykonać w 4 miesiące.

Przedmiotem przetargu starostwa w Sulęcinie jest z kolei budowa i wdrożenie platform usług elektronicznych dla zintegrowanego systemu wspomagania zarządzania na poziomie powiatowym oraz utworzenie systemu informacji przestrzennej, w tym m.in. wdrożenie geoportalu. Serwis ten ma m.in. umożliwiać zgłaszanie robót geodezyjnych oraz zawierać: EGiB, mapę zasadniczą, GESUT, plany zagospodarowania przestrzennego czy mapy przestępczości i wypadkowości. Prace należy wykonać do końca marca 2014 roku.

W obu przypadkach oferty zabezpieczone wadium w wysokości po 5 tys. zł można składać do 8 listopada. Zamówienia są współfinansowane ze środków europejskich w ramach RPO woj. lubuskiego.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Model 3D Piaseczna na bazie danych z UAV
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS