Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-10-31| Teledetekcja, Sprzęt, Software

Faro przedstawia sklep online

Firma Faro Technologies, producent m.in. popularnego skanera Focus3D, otworzyła internetowy sklep 3D AppStore.


Faro przedstawia sklep online

Przyszłością oprogramowania z dziedziny dokumentacji 3D są łatwe w obsłudze aplikacje przystosowane do określonych zadań. Tak naprawdę użytkownicy rzadko potrzebują złożonych rozwiązań, przeznaczonych do wykonywania wielu skomplikowanych zadań. Do swoich konkretnych prac — na przykład obliczeń powierzchni lub objętości — potrzebują raczej specjalistycznych aplikacji. Aby zapewnić klientom łatwy dostęp do takich produktów, firma Faro uruchomiła sklep 3D AppStore, w którym będą mogli mogą kupić rozwiązania, których faktycznie potrzebują w codziennej działalności.

3D AppStore jest również otwarty na innych dostawców software’u: firmy tworzące aplikacje do zarządzania i obróbki skanów laserowych mogą wykorzystać sklep jako dodatkowy kanał dystrybucji i dotarcia do szerszego grona potencjalnych klientów. Wszystkie programy przed udostępnieniem w sklepie 3D AppStore są testowane i zatwierdzane przez zespół firmy Faro.

W Faro AppStore będą dostępne aplikacje przeznaczone dla specjalistów z takich dziedzin, jak budownictwo, architektura, inżynieria lądowa i wodna, pomiary i ekspertyzy 3D, ochrona zabytków, archeologia, kartowanie mobilne, inżynieria budowy maszyn, kryminalistyka i górnictwo.

Źródło: Faro


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 4
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS