Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-10-31| GNSS, GIS, Przetargi, Instytucje

Archeolodzy zamawiają odbiorniki i poprawki

Instytut Archeologii i Etnologii PAN ogłosił przetarg na dostawę dwóch odbiorników GPS-RTK. Zamówienie jest o tyle nietypowe, że wraz z nimi instytucja ta chce otrzymać dostęp do poprawek niezależnych od systemu ASG-EUPOS.


Archeolodzy zamawiają odbiorniki i poprawki <br />
fot. z archiwum GEODETY
fot. z archiwum GEODETY

W specyfikacji instytut wymaga zapewnienia przez minimum 2 lata dostępu do dodatkowej stacji referencyjnej (niezależnej od ASG-EUPOS) znajdującej się w odległości nie większej niż 70 km od siedziby zamawiającego i transmitującej permanentnie poprawki przez GPRS. Koszt tej usługi ma być wliczony w cenę zestawów pomiarowych. A te mają się składać z minimum 72-kanałowych odbiorników RTK GPS+GLONASS wraz z oprogramowaniem pomiarowym, kontrolerem oraz notebookiem.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 1,6 tys. zł można składać do 7 listopada.

Źródło: IAiE PAN, JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Bolesławiec w 3D
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS