Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-10-31| GIS, Prawo, Software

BDOT od Intergraphu zgodna z rozporządzeniem

Firma Intergraph Polska udostępniła kolejną wersja Linii Technologicznej TBD. Oprogramowanie służy do wytwarzania i obsługi danych zgodnych ze specyfikacją, o której mowa w rozporządzeniu ministra SWiA w sprawie bazy danych obiektów topograficznych oraz bazy danych obiektów ogólnogeograficznych, a także standardowych opracowań kartograficznych.


BDOT od Intergraphu zgodna z rozporządzeniem
Aplikacje Linii Technologicznej TBD oraz platforma GIS GeoMedia Professional umożliwiają:
• sprawną wektoryzację danych TBD/BDOT10k
• import i eksport danych we wszystkich schematach TBD/BDOT10k,
• migrację danych pomiędzy dowolnymi schematami,
• integrację zbiorów danych,
• kontrolę danych z wykorzystaniem szablonów kontroli Systemu Kontroli Bazy Danych.

Topograficznych lub dowolnych reguł zapisywanych w postaci plików konfiguracyjnych GWS.
Opracowane aplikacje umożliwiają również przygotowanie i redakcję map topograficznych i ogólnogeograficznych zgodnych z rozporządzeniem. Nowa wersja oprogramowania dostępna jest bezpłatnie dla instytucji posiadających opiekę techniczną na Linię Technologiczną TBD.

Źródło: Intergraph Polska


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Plan na las - czyli o kartowaniu lasu
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS