wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-10-25| GIS, Mapy

Coś dla ciała i ducha w małopolskiej IIP

W serwisie Małopolskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej opublikowano nowe dane przydatne zarówno dla mieszkańców Małopolski, jak i turystów odwiedzających ten region. Warstwy te wykorzystywane są ponadto do realizacji zadań Urzędu Marszałkowskiego.


Coś dla ciała i ducha w małopolskiej IIP

Nowe kompozycje mapowe o tematyce turystycznej i kulturalnej zostały pogrupowane wg tematów: Kultura, Obiekty turystyczne, Trasy rowerowe oraz Szlaki tematyczne.

W kompozycji Kultura znajdują się księgarnie partnerskie biorące udział w Małopolskich Dniach Książki pn. „Książka i Róża” oraz imprezy kulturalne odbywające się w bieżącym roku w całej Małopolsce. Moduł Obiekty turystyczne prezentuje certyfikowane regionalne karczmy znajdujące się na „Trasie Smakoszy” oraz obiekty konferencyjne i agroturystyczne z listy Małopolskiej Agroturystyki. Serwis Trasy rowerowe przedstawia wybrane, ciekawe trasy rowerowe z obszaru województwa oraz znajdujące się na nich atrakcje (np. zamki, pałace, muzea, klasztory). Kompozycja Szlaki tematyczne prezentuje z kolei Obiekty Szlaku Frontu Wschodniego I Wojny Światowej oraz Szlak Architektury Drewnianej (trasa wraz z obiektami należącymi do SAD).

Źródło: UMWM


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
hehehe hehehe
 2 
 1 
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Model 3D Piaseczna na bazie danych z UAV
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS