wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-12-04| GNSS, Geodezja, GIS, Firma, Imprezy

W styczniu konferencja


Tygodnik „Computerworld” organizuje w styczniu 2007 r. konferencję „GIS dla ludzi: nawigacja satelitarna” poświęconą zagadnieniom zastosowania nawigacji satelitarnej w GIS.

Podczas imprezy zaprezentowane zostaną trendy rynkowe i najciekawsze rozwiązania biznesowe wykorzystujące nawigację satelitarną. Współorganizatorem konferencji jest Polskie Biuro ds. Przestrzeni Kosmicznej. Zagadnienia poruszone podczas konferencji pomogą w realizacji projektu "Przyszłość technik satelitarnych w Polsce” realizowanego właśnie przez to biuro.
Prezentowana będzie następująca tematyka:

rynek informacji geograficznej i systemów nawigacji satelitarnej w Polsce i na świecie, zastosowanie nawigacji satelitarnej w transporcie, administracji publicznej, instytucjach handlowych i rolnictwie, techniki satelitarne w gospodarce i zarządzaniu państwem, informacja geograficzna jako nieodłączny czynnik poprawy konkurencyjności.

Konferencja odbędzie się 17 stycznia 2007 r. w gmachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Dobrej 56/66 w Warszawie.
Udział w konferencji jest bezpłatny dla kwalifikowanej kadry m.in.: przedstawicieli firm transportowych, turystycznych, telekomunikacyjnych i geodezyjnych, przedstawicieli wydawców map i przewodników turystycznych, redaktorów serwisów internetowych,
przedstawicieli administracji publicznej.
Dla pozostałych – 299 zł + VAT.
Bliższe informacje http://www.computerworld.pl/konferencje/gis/zagadnienia.html

Źródło: Computerworld


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
W styczniu konferencja GIS dla ludzi: nawigacja s Szkoda tylko że tylko w WARSZAWIE. Mnie osobiście ciężko jest załatwić delegacie. A sam nie jestem w stanie pokryć kosztów. Pozdrawiam
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Symulacja przerwania wału powodziowego
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS