Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-10-08| Geodezja, Przetargi

Kto zaktualizuje ewidencję dróg w Pomorskiem?

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Gdańsku ogłosił przetarg na aktualizację ewidencji dróg, tj. wykonanie aktualizacji systemu referencyjnego, w tym pomiaru długości dróg, fotorejestracji, inwentaryzacji wraz z wprowadzeniem danych do posiadanego oprogramowania RoadMan i dokonanie aktualizacji ww. oprogramowania o dodatkową funkcjonalność niezbędną w zarządzaniu drogami.


Kto zaktualizuje ewidencję dróg w Pomorskiem?

Zakres prac obejmuje aktualizację posiadanego systemu referencyjnego w formie elektronicznej dla całej sieci dróg wojewódzkich wraz z przebiegiem w obszarze województwa: autostrady A-1 oraz dróg krajowych. Aktualizacji podlegają: węzły sieciowe, numeracja odcinków dróg, przebieg dróg, kierunki przebiegu dróg, pikietaż na drogach, mapa interaktywna sieci drogowej, podkłady mapowe.

Oferty można składać do 25 października br., o wyborze najkorzystniejszej zadecyduje cena. Wymagane wadium: 2 tys. zł. Termin realizacji prac: 15 grudnia br.

Źródło: ZDW w Gdańsku


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Radarowe filmy satelitów ICEYE
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS