wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-12-04| Geodezja, GIS, Firma, Przetargi, Instytucje

Otwarcie ofert w przetargu na model przestrzenny 3D dla WarszawyDziś o godz. 12 w siedzibie Urzędu m.st. Warszawy nastąpiło otwarcie ofert w przetargu na „opracowanie w wersji numerycznej przestrzennego (trójwymiarowego) modelu miasta 3D, zintegrowanego z bazą danych opisowych, dla obszaru m.st. Warszawy w granicach administracyjnych”.

Poinformowano, że zamawiający (Miasto Stołeczne Warszawa) zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia 800 tys. zł brutto (182 356,96 euro). Kryterium oceny złożonych ofert jest cena. W wyznaczonym terminie złożono 5 ofert:

Warszawskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne SA, Warszawa – 3 721 000 zł; Fotokart Sp. z o.o., Szczecin – 3 050 000 zł; Techmex SA, Bielsko-Biała – 988 200 zł; Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Informatyczne Compass SA, Kraków – 841 800 zł; Tele Atlas Polska Sp. z o.o., Warszawa – 780 800 zł.

AW


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
będą kary?? TeleAtlas się wycofał - chyba skalkulował sprawę a co na to Compass to tylko różnica 61tys. - nie ma szans że się zmieszczą w tej kwocie
odpowiedz zgłoś
do OLO9 Skąd kolega ma informacje na temat tego, jak akwota była przewidziana na to opracowanie ????
odpowiedz zgłoś
???? Z tego co wiem, to Fotokart wykonywał pierwszą część, a WPG bardzo się w temat angażowało robiąc jakieś pilotażowe obiekty. Zbliżone ceny z tych dwóch firm wskazują na to jaka jest prawdziwa wartość roboty. Natomiast powszechnie było wiadomo, że na opracowanie jest przeznaczone 800 tys.
odpowiedz zgłoś
spokojnie ...Gdy w przetargu urząd zarezerwuje zbyt dużą kwotę, to byśmy się z niego śmieli że nieuki. Jak się wstrzeli - to na pewno nieczysta gra... A jak ktoś czegoś nie rozumie z SIWZu, to przecież ma czas na zadawanie pytań zanim złoży ofertę
odpowiedz zgłoś
spokojnie Tak sobie obserwuję różne komentarze i dostrzegam, że większość z nich zawsze wietrzy aferę i przekręty. Sam uczestniczyłem w wielu przetargach i to co robią sami ze sobą koledzy wykonawcy przechodzi najśmielsze oczekiwania...
odpowiedz zgłoś
SIWZ widocznie tak napisana SIWZ ze kazdy inaczej zrozumial co ma robic lub zamawiajacy nie wie co chce
odpowiedz zgłoś
jak to jest, że oferenci przedstawili tak różne ceny za ten sam przedmiot zamówienia? O ile WPG i Fotokart zaoferowali cenę sugerując się na poprzednim małym zakresie 3D Warszawy gdzie Urząd miał na 30 km2 aż 280 tysięcy o tyle TeleAtlas poszedł po bandzie i zaoferował kwotę idealną! Goście z takim wyczuciem grajcie w Lotka, no chyba że...
odpowiedz zgłoś
7 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Symulacja przerwania wału powodziowego
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS