wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-10-03| Mapy, Przetargi

GUGiK zamawia mapy średnich cen transakcyjnych gruntów

Opracowanie i wydruk map średnich cen transakcyjnych gruntów Polski w skali 1:500 000 jest przedmiotem zamówienia Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii o szacunkowej wartości powyżej 14 tys. euro.


GUGiK zamawia mapy średnich cen transakcyjnych gruntów <br />
fot. AW
fot. AW

Przedmiot zamówienia został podzielony na dwa etapy:
1. opracowanie założeń merytorycznych, technicznych oraz redakcyjnych wykonania kartograficznych opracowań tematycznych w postaci cyfrowych map średnich cen transakcyjnych gruntów o szczegółowości odpowiadającej skali 1:500 000;
2. pilotażowe wykonanie bazy danych średnich cen transakcyjnych gruntów w środowisku bazodanowym GIS oraz wykonanie cyfrowego obrazu kartograficznego ww. map średnich cen transakcyjnych gruntów wraz z wydrukiem map.

Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia powinien wykazać się wykonaniem w okresie ostatnich trzech lat:
• co najmniej dwóch usług, które obejmowały prace związane z opracowaniem założeń merytorycznych, technicznych oraz redakcyjnych wykonania map, o wartości nie mniejszej niż 50 tys. zł brutto każda;
• co najmniej dwóch usług, które obejmowały zakresem prace związane z opracowaniem bazy danych w środowisku bazodanowym GIS, oraz cyfrowego obrazu kartograficznego map, o wartości nie mniejszej niż 50 tys. zł brutto każda.

Oferty można składać do 11 października br. O wyborze najkorzystniejszej zadecyduje cena. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium.

Źródło: GUGiK, AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Plan na las - czyli o kartowaniu lasu
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS