Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-10-02| Geodezja, Teledetekcja, Przetargi

20 tys. zdjęć lotniczych do zeskanowania

Główny Urząd Geodezji i Kartografii ogłosił przetarg na skanowanie fotogrametrycznych analogowych zdjęć lotniczych wchodzących w skład państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego wraz z pozyskaniem metadanych.


20 tys. zdjęć lotniczych do zeskanowania <br />
fot. z archiwum GEODETY
fot. z archiwum GEODETY

Zamówienie obejmuje: skanowanie fotogrametrycznych zdjęć lotniczych; pozyskanie i wprowadzenie metadanych do bazy wraz z określeniem lokalizacji środka każdego zdjęcia w układzie 1992 wg. wzorca w formacie SHP; sporządzenie sprawozdania technicznego z wykonanych prac. Prace należy wykonać w ciągu 50 dni.

GUGiK przewiduje, iż w ramach zamówienia wykonawca zeskanuje 20 tys. zdjęć lotniczych, jednak jest zobowiązany do zeskanowania minimum 15 tys. Jak podkreśla zamawiający, liczba 20 tys. jest szacunkowa, służy do skalkulowania ceny oferty, porównania ich i wyboru najkorzystniejszej z nich. Końcowa wartość wynagrodzenia będzie wynikała z iloczynu faktycznie zeskanowanej liczby zdjęć i ceny dla jednego zdjęcia objętego przedmiotem zamówienia, przy czym wartość tego wynagrodzenia nie może przekroczyć maksymalnej wartości brutto określonej przez wykonawcę w formularzu ofertowym.

W postępowaniu mogą uczestniczyć wykonawcy, którzy zrealizowali podobne prace o wartości minimum 130 tys. zł dla nie mniej niż 5 tys. zdjęć. Oferty należy składać do 5 października. Wadium: 4 tys. zł. Jedynym kryterium wyboru ofert będzie cena. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień uzupełniających.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Radarowe filmy satelitów ICEYE
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS