wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-09-25| GNSS, Imprezy

Użytkownicy ASG-EUPOS znów się spotkają

W dniach 20-21 listopada w Katowicach odbędzie się druga konferencja użytkowników sytemu ASG-EUPOS.


Użytkownicy ASG-EUPOS znów się spotkają <br />
fot. ASG-EUPOS
fot. ASG-EUPOS

Jej tematyka poświęcona będzie zastosowaniom systemów GNSS oraz ASG-EUPOS zarówno w geodezji, jak i w innych dziedzinach, m.in. w rolnictwie, badaniach geofizycznych, wspomaganiu służb publicznych. Zostaną również przedstawione interpretacje przepisów prawnych i zalecenia techniczne do bezpiecznego stosowania serwisów systemu ASG-EUPOS.

Jedną z sesji plenarnych przeznaczono na prezentację nowości sprzętowych na polskim rynku, a także powstających usług GNSS. W programie przewidziano ponadto panel dyskusyjny, podczas którego użytkownicy systemu będą mogli podzielić się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi pracy z ASG-EUPOS. W trakcie konferencji będzie możliwe również skorzystanie z pomocy technicznej administratorów systemu.

Organizator konferencji zaprasza studentów i doktorantów kierunków geodezyjnych, a także inne osoby związane z zastosowaniami systemów nawigacji satelitarnej, do wzięcia udziału w konkursie na najlepszą prezentację posterową. Jej temat powinien dotyczyć wykorzystania serwisów ASG-EUPOS.

Wszelkie osoby zainteresowane przedstawieniem wystąpienia na sesjach plenarnych proszone są o zgłaszanie propozycji referatów do 15 października. Tematyka powinna obejmować zagadnienia wymienione w programie. Organizator rezerwuje sobie prawo wyboru referatów. Autorzy prezentacji wybranych do wygłoszenia zostaną powiadomieni o tym fakcie do 18 października.

Strona konferencji

Źródło: GUGiK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak skanowano największy atlas świata
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS