wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-11-30| Geodezja, Mapy, Prawo, Ludzie, Instytucje

Jerzy Sujecki zastąpi prof. Adama Linsenbartha na stanowisku dyrektora IGiKMinister budownictwa Andrzej Aumiller powierzył Jerzemu Sujeckiemu pełnienie funkcji dyrektora Instytutu Geodezji i Kartografii od 1 grudnia 2006 roku do 31 maja 2007 roku, czyli do końca bieżącej kadencji. W przyszłym roku zostanie ogłoszony konkurs na to stanowisko.

Jerzy Sujecki urodził się 18 września 1938 r. w Warszawie. Ukończył w 1964 r. studia na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Od tego czasu pracował w Oddziale Geodezyjnym PKP w Warszawie. W 1971 r. został przeniesiony służbowo do pracy w Wydziale Geodezyjnym Ministerstwa Komunikacji, Centralnym Zarządzie Utrzymania Kolei, na stanowisko starszego inspektora ds. nadzoru i kontroli. Jest autorem wielu publikacji z dziedziny geodezji kolejowej.
W 1977 r. rozpoczął pracę w Instytucie Geodezji i Kartografii, najpierw na stanowisku kierownika Działu Planowania i Ekonomiki. 1 maja 1991 r. został powołany przez dyrektora Instytutu prof. Bogdana Neya na stanowisko zastępcy dyrektora. Jesienią 1991 r. wybrany w konkursie dyrektor IGiK prof. Adam Linsenbarth utrzymał w mocy to powołanie. W latach 1991-2000 Jerzy Sujecki był członkiem Rady Naukowej IGiK.

Źródło: IGiK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Lustracja dziennikarzy http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/znani-dzie nnikarze-tajnymi-wspolpracownikami-sb,823024,2943 Do Pani Naczelnej Czy w redakcji Geodety nie ma czasem byłych współpracowników SB?
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Akademia INSPIRE w Norwegii
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS