Tematem przewodnim będzie, tak jak w poprzednich latach, budowa infrastruktury informacji przestrzennej w Polsce. W czasie sesji otwierającej konferencję przewidziano wystąpienia głównego geodety kraju Kazimierza Bujakowskiego i prezesa PTIP prof. Jerzego Gaździckiego.
Sesje referatowe podzielono na bloki tematyczne:
Komponenty infrastruktury; Edukacja i upowszechnianie; Modelowanie; Analizy przestrzenne; Aspekty kartograficzne; Zastosowania.
Drugiego i trzeciego dnia konferencji odbędą się także warsztaty.
Impreza odbędzie się w Bibliotece Narodowej, Aleje Niepodległości 213. Otwarcie w poniedziałek o godz. 10.45.
Patronat nad konferencją objęli minister administracji i cyfryzacji Michał Boni i główny geodeta kraju Kazimierz Bujakowski.Szczegółowy program na stronie internetowej
Polskiego Towarzystwa Informacji Przestrzennej.