Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-09-10| Geodezja, GIS, Firma, Kataster

Zobacz, jak działa ERGO Ośrodek

Firma Geopolis z Włocławka opublikowała na swojej stronie internetowej odnośnik do materiałów filmowych prezentujących działanie systemu obsługi geodetów ERGO Ośrodek.


Zobacz, jak działa ERGO Ośrodek

Filmy prezentują pełen proces obsługi pracy geodezyjnej, począwszy od jej zgłoszenia, poprzez wydanie danych i dokumentów, aktualizację mapy zasadniczej w oprogramowaniu C-Geo z wykorzystaniem pliku różnicowego GML, aż po rozliczenie zamówienia i wystawienie dokumentu sprzedaży. Proces obsługi pracy geodezyjnej prezentowany jest z perspektywy internetowego konta geodety oraz intranetowego konta pracownika ODGiK.

Więcej o działaniu tego rozwiązania można przeczytać we wrześniowym wydaniu miesięcznika GEODETA w artykule pt. „Elektroniczna obsługa geodetów w systemie ERGO Ośrodek”.

Źródło: Geopolis Sp. z o.o.


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skaning ułatwi modernizację statku
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS