Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-09-04| Geodezja, Przetargi

Pomierzą osnowę magnetyczną

Główny Urząd Geodezji i Kartografii ogłosił przetarg na pomiar podstawowej osnowy magnetycznej (II etap).


Pomierzą osnowę magnetyczną

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie pomiarów składowych pola magnetycznego Ziemi na 10 wiekowych punktach magnetycznych: Białowieża-II, Cisowo-II, Domaszków, Komorowo, Miłakowo, Ogrodniki, Okmiany, Podzamcze, Sołtmany i Szczecinek-II, wykonanie pomiarów kontrolnych ziemskiego pola magnetycznego na 26 punktach podstawowego zdjęcia magnetycznego oraz sporządzenie geodezyjnej dokumentacji technicznej. W zakres prac wchodzi: odszukanie wszystkich punktów, sprawdzenie stanu znaków geodezyjnych, oczyszczenie wizur na miry (w razie konieczności wyznaczenie nowych punktów kierunkowych i pomiar azymutów), wykonanie pomiarów elementów pola magnetycznego, uaktualnienie opisów topograficznych oraz sporządzenie dokumentacji geodezyjne.

Oferty należy składać do 12 września. Wadium nie jest wymagane. Jedynym kryterium wyboru oferty jest cena. Wykonawca będzie miał 2 miesiące na realizację prac.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 4
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS