Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-09-03| GIS, Firma, Przetargi, Instytucje

Kto wykona rolniczy geoportal?

W przetargu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi na opracowanie ogólnopolskiego geoportalu branżowego w zakresie ewidencji wód, urządzeń melioracji wodnych oraz zmeliorowanych gruntów wpłynęła tylko jedna oferta.


Kto wykona rolniczy geoportal?
Złożyła ją firma Intergraph Polska, która gotowa jest zrealizować zamówienie za niecałe 282 tys. zł. Budżet przetargu wyniósł zaś 350 tys. zł.

Zamówienie składa się z następujących etapów:
1) Opracowanie oraz implementacja modelu centralnej bazy danych ewidencji wód, urządzeń melioracji wodnych oraz zmeliorowanych gruntów.
2) Import danych tejże ewidencji w formacie GIS pochodzących z wojewódzkich zarządów melioracji i urządzeń wodnych do centralnej bazy danych zgodnej z pkt 1.
3) Instalacja i konfiguracja ogólnopolskiego geoportalu branżowego dotyczącego ewidencji wód, urządzeń melioracji wodnej. Ma on umożliwiać m.in.: wyszukiwanie, udostępnianie i analizowanie danych ewidencyjnych w przeglądarce internetowej oraz współpracę z danymi prezentowanymi na Geoportalu Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii.
4) Wdrożenie geoportalu wraz ze szkoleniem jego administratorów i użytkowników.
5) Wykonanie dokumentacji użytkownika geoportalu.

Prace te należy zrealizować do połowy listopada br.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Ewolucja OSM od 2006 do 2018 roku
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS