Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-09-03| Sprzęt, Firma, Edukacja, Software, Imprezy

Zapisz się na Szkołę Pomiarów TPI

Już po raz ósmy firma TPI organizuje Szkołę Pomiarów. Tegoroczna, jesienna edycja odbędzie się w dniach 17-19 października w ośrodku SKI&SPA Wierchomla znajdującym się koło Piwnicznej-Zdroju.


Zapisz się na Szkołę Pomiarów TPI

W programie 3-dniowej imprezy przewidziano indywidualne zajęcia warsztatowe, ćwiczenia terenowe oraz zajęcia teoretyczne; nie zabraknie przykładów wdrożeń. Sporą porcję wiedzy organizatorzy planują uzupełnić rozrywką: konkursami z nagrodami, a także imprezą integracyjną.

Na stronie www.szkolapomiarow.pl dostępny jest już formularz rejestracyjny (liczba miejsc ograniczona). W poprzednich siedmiu edycjach imprezy uczestniczyło blisko 1200 osób z całej Polski.

Źródło: TPI Sp. z o.o.


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wyprawa BARI 1976
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS